Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 

Levitace
Poprvé: (8x01 Still Charmed and Kicking)
Popis: Stačí vyzdvihnout ruce do vzduchu a Billie se náhle vznáší tak vysoko, jak sama chce. Ve vzduchu vydrží dokud se neunaví, ale protože nikdy nepotřebovala levitovat tak dlouho, stačí dodat, že se ve vzduchu udrží tak dlouho, jak potřebuje. Pro Billie je to užitečné v boji s démony.

Telekineze
Poprvé: (8x01 Still Charmed and Kicking)
Popis: Touto schopností hýbá předměty či dokonce bytostmi a démony. I tuto schopnost ovládá za pomoci rukou. Schopnost slouží hlavně k odrážení jiných sil, především těch pocházejích od démonů. Občas ji ale využívá k tomu, aby někam něco přemístila. Vlastně je to obdoba schopnosti se vším všudy jako u Prue, ačkoli ta k použití této síly používala oči.

Myšlenková projekce
Poprvé: (8x11 Mr. and Mrs. Witch)
Popis: Billie získala tuto moc od babičky z matčiny strany. Je to jedna z nejneobvyklejších schopností, protože se téměř nikde u čarodějek a čarodějů neobjevuje. Moc je vázaná na její emoce a vlastně funguje tak, že se Billiiny myšlenky převedou do reality. To, co si bude Billie přát, to se stane - takže může člověka přeměnit v osobu, v jakou si přeje, aby jí byla. Nebo si také nechtěně může říct či pomyslet, že by si přála, aby taková byla a pokud si to přeje opravdu moc, tak se to stane, i když na druhou stranu vůbec nechce, aby se tak stalo (viz. díl 8x11).

Vypůjčené schopnosti

V epizodě 8x08 "Battle of the Hexes" měla díky pásku schopnost super-rychlosti, super-sílu, zneviditelňování ostatních, vnutit ostatním svůj názor, takže kolikrát kvůli tomu vypukla rvačka, blesky energie...

V epizodě 8x09 "Hulkus Pocus" měla velkou sílu, ale jen díky tomu, že byla nakažená virem.

V epizodě 8x21 "Kill Billie: vol 2" si vypůjčila schopnosti z Propasti.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář